מדיניות ביטולים


מדיניות ביטולים – במילים פשוטות 😊

אנחנו יודעים שקראת בעיון רב את תקנון האתר על 3,195 סעיפיו, אבל רק למקרה שלא, הנה הסבר על מדיניות הביטולים שלנו, במילים פשוטות בצירוף דוגמאות.

אז ככה, את הרישום לקורס ניתן לבטל תוך 14 ימי עבודה. במקרה כזה, תקבלו החזר מלא מלבד לדמי ביטול בסך 100 ש"ח או 5% מערך העסקה (הנמוך מביניהם) ועמלת האשראי (בין 1% ל-3%, תלוי בסוג כרטיס שיש לכם).

ישנם שני מקרים בהם לא ניתן לבטל: הראשון - עברו יותר מ-14 ימים מעת ביצוע העסקה, והשני - נותרו פחות מ-48 שעות לתחילת הקורס. במצבים אלו, לצערנו לא ניתן לבטל, אבל כן תוכלו להעביר את זכות ההשתתפות לאדם אחר (לאחר שעידכנתם אותנו כמובן).

הנה דוגמאות שיעשו את הכל יותר ברור:

  1. סטיבן נרשם לקורס בתחילת חודש מרץ, יש! עלות הכרטיס הייתה 2,025 שקלים. שבוע לאחר שרכש את הכרטיס הוא נאלץ לבטל. חבל, אבל אין מה לעשות. אנו נכבד את הביטול ונחייב אותו רק בדמי ביטול של 100 ₪ ובעמלת הסליקה שנגבתה, כלומר סטיבן יזוכה ב- 1,899 ₪.

  2. כעבור שבועיים סטיבן משנה את דעתו, ויחד עם חברו קווין הוא נרשם לקורס. הם נרשמו כזוג בהרשמה מוקדמת וסכום העסקה הינו 3,510 ₪. איזה כיף! אך אבוי, כעבור 4 ימים סטיבן מבין שלא יוכל להגיע לקורס, והוא מעוניין לבטל את הרישום שלו. קווין עדיין מתכנן להגיע, ולכן הם יקבלו זיכוי על חלקו היחסי של סטיבן בלבד, בניקוי 100 ₪ ועמלת הסליקה, כלומר 1,645 ₪.

  3. חודש אחר כך לינדה משכנעת את סטיבן כן להירשם לקורס, והם נרשמים יחד כזוג. הפעם סכום העסקה הינו 3,960 ₪ כי ההרשמה המוקדמת הסתיימה. אנחנו כבר ממש רוצים לפגוש את סטיבן בקורס, אבל אחרי חודש הוא שוב נאלץ לבטל (ייתכן וזה הזמן לקחת את סטיבן לשיחה צפופה על מחויבות, אפרופו טיפול בקבלה ומחויבות). הפעם לצערנו אנו לא יכולים לאשר את הביטול היות ועברו מעל ל-14 יום ממועד הרכישה ועם כל הצער בדבר נאלץ לחייב את סטיבן ולינדה בסכום המלא. אם סטיבן רוצה, הוא יכול להעביר את זכות ההשתתפות לאדם אחר, ולעדכן אותנו בכך.  

    בסופו של דבר סטיבן החליט להגיע לקורס והוא נהנה מאוד, ומאז מגיע לכל הקורסים בנושא ACT ברחבי העולם כולו. יש!


    **המספרים המוצגים הינם לטובת הדוגמאות בלבד ואין הם מחייבים את מנהל האתר במקרי אמת.